המועצה הדתית עפולה

ראש המועצה הדתית עפולה

אנחנו שמחים להשתייך לליגה הגבוהה של המועצות הדתיות בארץ, שיש להם אתר אינטרנט. כך כל אחד יכול מביתו לראות את השירותים השונים של המועצה הדתית, את זמני השרות, את הטפסים השונים שעליו למלא, ועוד.
זה לא הפרויקט הראשון בו אנו בחזית הטכנולוגית לרווחת הציבור.
כשרות: לפני מספר שנים שודרג הקשר שלנו עם הציבור בכך שהוספנו לתעודת הכשרות אפליקציה, כך שכל בעל "טלפון חכם" (סמארטפון) יכול לדעת את פרטי רמת הכשרות בנושאים השונים. אפליקציה זו גם מאפשרת למנהל מחלקת הכשרות או למפקח הכשרות לדעת מתי כל משגיח נכנס לעסק, כמה זמן הוא נמצא שם ומתי הוא יצא, וזה כמובן משדרג את רמת הכשרות.
נישואין: לאחרונה הצטרפה המועצה הדתית בעפולה למערכת החדשה "שירת הים" של משרד הדתות. במערכת זו אנו משדרים למשרד הדתות על כל הזוגות העומדים להינשא, וכך ניתן לפתוח תיק נישואין ותעודת רווקות בכל מקום בארץ, ולא רק בעיר בה בני הזוג מתגוררים. כמו כן ניתן להוריד את הטפסים שעל בני הזוג למלא מן האתר, למלא אותם ולשדר אלינו בדואר חוזר, כך שהשהות של המבקשים להינשא במועצה הדתית יהיה קצר בהרבה.
התפקיד שלנו במועצה הדתית הוא לתת שירות הכי טוב והכי נעים שאפשר לכל מי שצריך אותנו. אנו עושים כל מאמץ לעמוד באתגר, שהוא מאד לא פשוט ולא קל, בתנאים קשים של כוח אדם. אולם אין אנו מוותרים לעצמנו, ואנו מקווים כי גם אתר האינטרנט החדש יסייע לכל מי שצריך להיות עמנו בקשר.
בית עלמין: יש בו עמדת מחשב, ומי שאינו זוכר תא מקום מצבת קרובו, כותב את שמו ומקבל מספר גוש, חלקה ושורה.
אנו תקווה שנמשיך להנגיש את השירות שאנו נתונים ולהתאימו לעידן המודרני שמתפתח והולך ללא הפסקה.
בברכה 
משה משיח
ממונה המועצה הדתית עפולה
 

 
 

שעות פעילות

ימים א – ה :    08:30 - 12:30
ימים א + ד גם :   16:00 - 18:00
ימי שישי :   ; אין קבלת קהל
ערבי חגים :    אין קבלת קהל

כתובתינו

שד' ארלוזורוב 32  ת.ד. 2041  עפולה 100 18
טל.: 6593507-04 , פקס: 6424165-04
מייל: info@mdafula.org.il